2018. december 5., 11:00 – 19:00

Időpont: 2018. december 5. (szerda) 10.00-18.00
Helyszín: Kassák Múzeum (1033 Budapest, Fő tér 1., Zichy-kastély)

Ezúton tisztelettel meghívjuk az Aktív ábrák. Kapcsolatépítési stratégiák az avantgárd hálózatokban című időszaki kiállításunk szakmai napjára. Ezen a napon a múzeumi- és a társszakmák dolgozói, valamint a felsőoktatási intézmények hallgatói ingyenesen tekinthetik meg 10.00-17.00 óra között a Kassák Múzeum tárlatait. A szakmai szervezetek dolgozói és hallgatói személyenként két fő vendéget hozhatnak, akik ezen a napon szintén ingyenesen látogathatják a múzeumot.

Tárlatvezetések az Aktív ábrák. Kapcsolatépítési stratégiák az avantgárd hálózatokban című kiállításon:
10.00 - 11.00 Szeredi Merse Pál kurátori tárlatvezetése
Rudas Klára és Szeredi Merse Pál tárlatvezetése

További információ a kiállításról itt található.

Kérjük, hozzon magával olyan dokumentumot, amivel igazolni tudja, hogy a társszakma dolgozója, vagy felsőoktatási intézmény hallgatója (pl. belépőkártya, diákigazolvány).