Bevett hardver, avantgárd szoftver: Kassák Lajos folyóiratai 1915 és 1927 között

2017. április 21., 19:30 – 20:00
Időpont: 2017. április 21. (péntek) 17:30 – 18:00
Helyszín: Kassák Múzeum (1033 Budapest, Fő tér 1., Zichy-kastély)

A Kassák Lajos avantgárd lapjaira épülő kiállításban azokat a lapszerkesztői fogásokat ismerhetjük meg, amelyekkel Kassák új, avantgárd szoftvert telepített a huszadik század elejére már bevettnek mondható művészeti folyóirat hardverére.

A tárlatvezetést Dobó Gábor irodalomtörténész tartja a Kassák! című állandó kiállításon.

Maximum létszám: 20 fő

A program a BudapestArtWeek keretein belül valósul meg.

Regisztráció: bpartweek.hu/hu/kassak-muzeum

Az esemény BudapestArtWeek karszalaggal látogatható.

BudapestArtWeek karszalaggal ingyenesen látogatható múzeumunk, illetve a programokon való részvétel is ingyenes!

A nálunk vásárolt karszalaggal - mellyel a BudapestArtWeek összes résztvevő helyszíne és programja ingyenesen látogatható - közvetlenül a Kassák Múzeumot tudják támogatni.

A Budapesti Tavaszi Fesztivállal közös program.