2019. november 30., 12:00 – 14:00
Télköszöntő családi nap D. Nagy Heléna múzeumpedagógus vezetésével

November végén ünnepi hangulat? Miért is ne? A Kassák Múzeumban egy különleges családi nappal köszöntjük telet!
Évről-évre egyre hamarabb elkap minket a karácsonyi láz, ünnepi díszektől fényesek az utcák, a plázákban már októbertől zeng a "Last Christmas" és az iskolában is elkezdődik a karácsonyi készülődés. De mitől karácsony a karácsony? Milyen az ünnep csomagolópapír-hegyek nélkül?
Kicsit lelassítunk a nagy rohanásban, és olyan ünnepi díszeket készítünk, amik egyszerűen nagyszerűek, gyerekbarát alapanyagokból állnak, és vízkereszt után sem a kukában kötnek ki, hanem visszakerülhetnek akár a természetbe is.
Ha érdekel, hogy milyen fűszerekből készíthetünk illatos festéket és fontos neked, hogy a karácsony ne csak hangulatos, de pazarlásmentes is legyen, akkor itt a helyed!

3-tól 99 éves korig minden korosztálynak ajánljuk.

Belépő: 800 Ft/fő, családi jegy: 1800 Ft (legfeljebb 2 szülő és 2 vagy több kiskorú gyermek)

Regisztráció: kassakmuzeum@pim.hu