Tudkult 2019 – a magyar kultúra napja a Csodák Palotájában

2019. január 22., 10:00 – 14:00
TUDKULT 2019 – kulturális-művészeti fesztivál
a magyar kultúra napja a Csodák Palotájában

Időpont: 2019. január 22., kedd 9-től 13 óráig.

Ünnepeljük együtt a magyar kultúra napját Óbudán, a Csodák Palotájában január 22-én 9-től 13 óráig! Szakmai partnereink interaktív standjain, előadásain, műhelyfoglalkozásain keressük közösen a kapcsolatot az irodalom, a zene, a tánc, a fotózás, a filmezés, a fesztiválok, a színház, a népművészet, a hagyományok és a természettudományok között! Minden bejelentkezett csoport részese lesz a zene fizikájáról szóló látványos kísérlet bemutatónak Öveges termünkben. A kulturális-művészeti tudományfesztiválon bemutatkozó partnereink (a névsor folyamatosan bővül):
• a szentendrei Szabadtéri Néprajzi Múzeum
• az Óbudai Társaskör
• a Művészetek Völgye 2019
• a Korda Filmpark Látogatóközpontja
• a Pagony
• a Müpa Budapest
• a Kassák Múzeum
• a Bálint Ház
• a Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum
• az Óbudai Danubia Zenekar
• Barnaföldi Anna képzőművész és Wang Qi Viktor
• a Magyar Asztrofotósok Egyesülete
• az Óbudai Kulturális Központ
• a Karinthy Színház
• a Pesti Magyar Színház
• a mateking.hu

A program a Csodák Palotájába megváltott kedvezményes diák napijeggyel (2500 Ft/fő – minimum 15 fős csoportok esetén) látogatható, mely magában foglalja a két emelet 250 interaktív eszközének felfedezését is (további kiegészítő szolgáltatások a www.csopa.hu weboldalon meghirdetettek szerint érhetők el). A kísérő pedagógusok számára a részvétel ingyenes. A korlátozott férőhelyek miatt előzetes regisztráció szükséges a tok@csopa.hu e-mail címen.

Ismerkedjünk a kultúra és a művészet tudományos vonatkozásaival szakmai partnereink segítségével a Csodák Palotájában!