Nyitvatartás

RENDKÍVÜLI KÖZLEMÉNY

Határozatlan ideig zárva!

A járványügyi helyzetre való tekintettel a Petőfi Irodalmi Múzeum és tagintézményeinek a kiállításai, kutatószolgálatai 2020. március 17-től határozatlan ideig zárva tartanak, a meghirdetett programok, események elmaradnak.
A kiállítások újra nyitásáról időben értesítjük a közönséget. A kényszerű bezárás alatt a digitális felületekre költözik a múzeum. Kövessék figyelemmel folyamatosan frissülő digitális tartalmainkat a múzeum honlapján, a facebook oldalunkon, az instagramon és a youtube-on.
Múzeumpedagógusaink azon dolgoznak, hogy a közoktatásban, a magyar nyelv- és irodalom oktatásban is jól hasznosítható online anyagokat szolgáltassanak.

Köszönjük a megértést és az együttműködést!

NYITVATARTÁS:

Szerda – vasárnap: 10.00–17.00
A belépőjegyet 16.45-ig lehet megvásárolni.

A MÚZEUM ZÁRVA:

2020. október 23., november 1.

Hétfői vagy keddi napra eső munkaszüneti napok vagy ünnepnapok alkalmával múzeumunk nem tart nyitva.

Múzeumunk az alábbi ünnepnapokon nyitva tart, és ingyenesen látogatható:

2020. március 15.

KUTATÓSZOLGÁLAT:
Szerda – péntek: 10.00–17.00
Kérjük, előzetesen jelentkezzen be a kassakmuzeum@pim.hu e-mail címen.